Ένας νεαρός εισήχθη σε ιατρική εγκατάσταση για μια επεμβατική διαδικασία που αφορούσε τον πρωκτό. Ο γιατρός, ένας διαβόητος σαδιστής, πήρε ευχαρίστηση από τον πόνο που προκάλεσε. Αυτή δεν είναι η τυπική επίσκεψή σας στο νοσοκομείο.
Ένας νεαρός εισήχθη σε ιατρική εγκατάσταση για μια επεμβατική διαδικασία που αφορούσε τον πρωκτό.Η διαδικασία υποτίθεται ότι ήταν επώδυνη, αλλά ο νεαρός ήταν εκπληκτικά γενναίος και κατάφερε να αντέξει τον πόνο.Ωστόσο, καθώς η διαδικασία συνεχιζόταν, κατέστη σαφές ότι κάτι δεν πήγαινε καλά.Ο νεαρός άρχισε να ουρλιάζει από πόνο, και έγινε φανερό ότι η διαδικασία δεν ήταν αυτή στην οποία είχαν αρχικά συμφωνήσει.Το ιατρικό προσωπικό προσπάθησε να ηρεμήσει το νεαρό άτομο, αλλά δεν ήταν χρήσιμο.Η κατάσταση κλιμακώθηκε γρήγορα, και ο νεαρός αναγκάστηκε να αντέσει ένα επίπεδο πόνου που δεν είχαν ξαναζήσει ποτέ.Ο νέος έμεινε μόνος του σε ένα δωμάτιο, χωρίς να μπορεί να κουνηθεί ή να μιλήσει, καθώς το ιατρικό προσωπικό συνέχιζε τη βάναυση της διαδικασίας τους.Αυτή ήταν μια παράξενη και ενοχλητική εμπειρία, που άφησε το νεαρό άτομο τραυματισμένο και τραυματισμένο.